Tak abychom byli přesnější, tak Lipoxal xtreme II s novým složením je inzerován jako prostředejk “ pro extrémní a rychlé odbourávání podkožního tuku“. Komplex extraktů – zelený čaj, guarana, kakao, zázvor, synefrin – a má stimulovat tukový metabolismus a zvýšenou produkci tělesného tepla (termogenní efekt), podporovat energetické využití tuku by měl i přítomný L-karnitin.

Účinky Lipoxalu, zkušenosti uživatelů, diskuse

Lipoxal extreme II - výrobce Walmark (ČR)U žádného prostředku na hubnutí nelze mít ani nerealistická očekávání, ani jej nelze generálně zavrhovat. U doplňků stravy jsou navíc možnosti, jak informovat o zdravotních účincích, omezené díky zákonné regulaci. Výrobce (Walmark) má na svých stránkách řadu pozitivních uživatelských recenzí, které jsou často citovány. Dalším zdrojem informací jsou příspěvky uživatelů v on-line diskusích, které jsou vesměs pozitivní.

Pravděpodobně je třeba počítat s tím, že jak prášky na hubnutí (léky) tak i doplňky stravy spíše napomáhají. Bez nějakých současných režimových opatření je jejich efekt zpravidla omezený.

Doporučené dávkování výrobku Lipoxal Xtreme II

  • 1 tableta 3x denně u osob s váhou do 60 kg
  • 2 tablety 2x denně u osob s váhou nad 60 kg

První dávku je vhodné užívat ráno společně se snídaní, druhou dávku přibližně po 6 hodinách, společně s obědem. Tobolky je třeba zapít dostatečným množstvím vody. Dávka 4 tobolky na den by se neměla překračovat. Citlivé osoby by neměly tento doplněk užívat na lačno.

Omezení (kontraindikace), příbalový leták

Omezení při určitých chorobných stavech nebo v těhotenství je několik doporučuje se prostudovat si také příbalový leták, který je k dispozici ke stažení.

Další info