Poslední příspěvky

Lipoxal extreme II - výrobce Walmark (ČR)

Tak abychom byli přesnější, tak Lipoxal xtreme II s novým složením je inzerován jako prostředejk “ pro extrémní a rychlé odbourávání podkožního tuku“. Komplex extraktů – zelený čaj, guarana, kakao, zázvor, synefrin – a má stimulovat tukový metabolismus a zvýšenou produkci tělesného tepla (termogenní efekt), podporovat energetické využití tuku by měl i přítomný L-karnitin.
Pokračování…


Kniha 5-Factors Diet

Hollywoodská dieta modelek je dietní nonsens, ale hollywoodská 5-faktorová dieta stojí za úvahu. Na rozdíl od hladovějících diet a diet zaměřených jednostranně (zpravidla na proteiny) je to program, který kromě dietního jídelníčku přináší i režimová opatření. Pětifaktorová dieta, za kterou stojí H. Pasternak, známý kouč hollywoodských umělců, stojí za úvahu.
Pokračování…


Dukanova dieta ve 350 receptech (koupit online)

V poslední době se u nás stává populární tzv. Dukanova dieta. Je to i díky tomu, že tento dietní program drží mediálně známé osobnosti. Svým principem Dukanova dieta je vlastně variantou proteinové diety, kdy je v potravě snížen obsah sacharidů na úkor proteinů. Orientace na proteiny je především dosažena konzumací libového masa.
Pokračování…


MUDr. Kateřina Cajthamlová

Tento čtvrtek začíná další pokračování reality show zaměřené na zdravý životní styl Jste to, co jíte. Jako již tradičně, pořadem provázejí výživový poradce ing. Petr Havlíček a přísná internistka doktorka Kateřina Cajthamlová. Hlavním problémem, které pořad v minulých dílech řešil, byla nadváha. A dá se dost dobře očekávat, že ani teď tomu nebude jinak.
Pokračování…


Mladší o pár let - Sabina Laurinová

Když už dieta nepomůže, je možné uvažovat o pomoci ze strany estetické medicíny. Instpirativní může být třeba pořad Mladší o pár let, který na od nového roku běží na TV Prima. Odoborným pracovištěm je klinika plastické chirurgie GHC Praha, kde se procedury plastické chirugie, kosmetiky, kadeřnictví atd. provádějí. Moderátorkou je i v této druhé řadě opět Sabina Laurinová.
Pokračování…